Masaż kobido

Kobido nazywany jest również niechirurgicznym liftingiem twarzy. Przynosi spektakularne efekty. Głęboki relaks, rozluźnienie mięśni, "zdjęcie stresu" i spłycenie zmarszczek, które bardzo często są efektem mocnego napięcia mięśni twarzy. Ty odpoczywasz - a ja poprawiam elastyczność Twoich mięśni. Masaż jest alternatywą do zabiegów medycyny estetycznej, bez efektów ubocznych. Podczas masażu pracujemy nad: ✨ Napięciami mięśniowymi, powodującymi zmarszczki mimiczne ✨ Zmniejszeniem efektów starzenia skóry ✨ Stymulacją skóry do produkcji większej ilości komórek ✨ Przywróceniem naturalnego blasku.

Masaż kobido z masażem transbukkalnym

Czas trwania jest zróżnicowanyPołączenie obu technik obejmuje obustronne mięśnie tworzące strefę policzków oraz strefę nosowo-wargową, co jest szczególnie ważne przy pracy z niedowładami i porażeniami twarzy, zmianami bliznowatymi i trwałym przykurczem mięśni. Wówczas pracujemy w sposób bardziej terapeutyczny. Estetyczne zastosowanie występuje zaś przy korekcji środkowej i dolnej części twarzy w przypadku starzenia charakteryzującego się zniekształceniami i zmianami dystroficznymi, gdy następuje przemieszczenie podskórnych poduszeczek tłuszczowych, ich rozrost oraz zmiany zwłóknieniowe.

 • Masaż kobido
  280 zł
 • Masaż kobido z masażem transbukkalnym
  320 zł
 • Masaż kobido z kinesiotapingiem twarzy
  320 zł

Akupunktura

Akupunktura to zabieg polegający na wprowadzaniu do określonych punktów na ciele specjalnych igieł. Miejsca nakłucia, tak zwane punkty akupunkturowe, nie są przypadkowe. Terapeuta dobiera je indywidualnie w oparciu o wcześniejszą diagnozę, wybierają wśród ponad 360 punktów aktywnych opisanych na ciele. Akupunktura pomaga na: problemy trawienne, zaburzenia snu, miesiączkowania, napięcie w ciele, słabość, stany pourazowe, dolegliwości kobiece, bóle głowy, porażenie twarzy, stany wyczerpania, nerwowość i stres. Akupunktura kosmetyczna twarzy ujędrnia i napina skórę. Redukcja zmarszczek. Nawilżenie skóry. Poprawa owalu twarzy Poprawa kolorytu i odmłodzenie skóry. Poprawa stanu skóry w tym redukcja problemu opadającej powieki Usunięcie worków pod oczami Wyrównanie, wygładzenie skóry. Wygładzenie blizn

 • Akupunktura twarzy
  290 zł
 • Akupunktura ciała
  160 zł

chinski masaż twarzy i dekoltu

Chiński masaż twarzy dzięki któremu następuje wygładzanie zmarszczek, bruzd, rozstępów, blizn, likwidacja zatkanych porów, drenaż twarzy dzięki czemu znika opuchlizna i twarz staje się szczuplejsza, zarysowują się kontury. Następuje zmniejszenie cieni pod oczami a lepsze ukrwienie skóry pozbawia ją odcieni szarości oraz przebarwień. To wszystko dzięki złożonej technice połączenia masażu bańkami do twarzy, masażu gua sha, stalowym wałeczkiem do oraz jadeitowym masażerem na wykończenie zabiegu. Wszystko na bazie naturalnych, ekologicznych olejków.

 • Chiński masaż twarzy i dekoltu

bańka chińska ogniowa

Podczas stawiania baniek wytworzone podciśnienie wciąga skórę i sprawia, że naczynia krwionośne pękają. Krew usuniętą z krwiobiegu organizm traktuje jako ciało obce i uruchamia procesy obronne, które przy okazji zwalczają także zalążki choroby. Dlatego BAŃKI działają cuda u pacjentów z grypą, przeziębieniem, kaszlem, bólem pleców i mięśni, słabym krążeniem. ALE CO NAJWAŻNIEJSZY BAŃKI MOZNA STOSOWAĆ PROFILAKTYCZNIE. Zabiegi bańkami maja na celu pobudzenie układu odpornościowego, tak aby zwalczał wszelkie pojawiające się infekcje.

 • Bańka chińska ogniowa
  80 zł

Masaż Tui-Na

Chiński masaż Tui Na skupia się więc przede wszystkim na kręgosłupie. Dlaczego? "Drzewo życia" – tak mówi się w Chinach o kręgosłupie. Dlaczego? W jego kanale znajduje się rdzeń kręgowy, który otaczają trzy opony. Między nimi z kolei krąży płyn rdzeniowo-kręgowy. To właśnie w rdzeniu znajdują się korzenie nerwowe, popularnie zwane "korzonkami nerwowymi", dlatego zdrowy kręgosłup wpływa dobroczynnie na wszystkie narządy wewnętrzne, a kłopoty z nim pogarszają ich funkcjonowanie. Jego pierwszy człon – "tui" – znaczy "naciskać", "przyciskać", a drugi – "na" – "chwytać".

 • Masaż Tui-Na

Meridianowy masaż pleców

Masaż bańką chińską intensywnie pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych na tyle, że organizm zaczyna pozbywać się toksyn. Ze względu na korzystny wpływ na układ limfatyczny, masaż próżniowy bańką chińską polecany jest w gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej jako masaż likwidujący cellit. Terapeuci medycyny naturalnej wykonując masaż bańką chińską, najczęściej skupiają się na miejscach o dużej aktywności przewodnictwa, czyli na punktach akupunkturowych umiejscowionych na przebiegu meridianów. Co ciekawe przebieg meridianów jest równorzędny do przebiegu mięśni, szkieletu i stawów.

 • Meridianowy masaż pleców
 • Masaż meridianowy pleców z masażem tuina
  170 zł

moksoterapia

Moksoterapia, nazywana również moksowaniem lub termopunkturą, to metoda leczenia wywodząca się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jej nazwa bierze się od wykorzystywanej w jej zabiegach moksy, czyli suszonych ziół, które paląc się służą do ogrzewania punktów akupunkturowych. Dobrze specyfikę tej metody oddaje nazwa „termopunktura" pochodząca podobnie jak nazwa akupunktura, od łacińskiego słowa punctura czyli „nakłuwanie" oraz przedrostka termo oznaczającego temperaturę czy oddziaływanie termiczne. Podobnie jak akupunktura, tak i termopunktura opiera się na stymulowaniu punktów akupunkturowych

 • Moksoterapia

masaż Gua Sha

Gua Sha to jeden z zabiegów stosowanych od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej. Gua Sha jest szczególną formą masażu polegającą na skrobaniu skóry przy pomocy twardych płytek lub rogów. Stosowany jest w leczeniu bólu i napięcia mięśni, a także w celu poprawy krążenia krwi. Masaż nie ma żadnych poważnych skutków ubocznych, a jego regularne stosowanie pomaga w łagodzeniu wielu dolegliwości. Gua sha ma na celu rozbicie energii zwanej chi, która według praktyków może być odpowiedzialna za stan zapalny w organizmie, czyli jedną z przyczyn przewlekłego bólu.

 • Masaż Gua Sha

hirudoterapia

Gua Sha to jeden z zabiegów stosowanych od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej. Gua Sha jest szczególną formą masażu polegającą na skrobaniu skóry przy pomocy twardych płytek lub rogów. Stosowany jest w leczeniu bólu i napięcia mięśni, a także w celu poprawy krążenia krwi. Masaż nie ma żadnych poważnych skutków ubocznych, a jego regularne stosowanie pomaga w łagodzeniu wielu dolegliwości. Gua sha ma na celu rozbicie energii zwanej chi, która według praktyków może być odpowiedzialna za stan zapalny w organizmie, czyli jedną z przyczyn przewlekłego bólu.

 • Hirudoterapia - pijawki lekarskie 4 szt
  250 zł

Konchowanie uszu


 • Konchowanie uszu
  110 zł

DR. DAMIAN
Centrum Medyczne

GDAŃSK, ul. Kartuska 354

DR. DAMIAN
Kosmetologia i masaże lecznicze

GDAŃSK, ul. Czopowa 11/1

Recepcja

Poniedziałek-Piątek: 10:00-18:00
Sobota-Niedziela: Zamknięte

PARTNER