Stymulator mięśni HI-EMT Muscle

- Elektromagnetyczna stymulacja mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej

Technologia HI-EMT Muscle to przełomowa technologia w zakresie elektromagnetycznej stymulacji mięśni. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych i najsilniejszych urządzeń, pozwalających na szybką i niezwykle skuteczna stymulację mięśni pośladków, brzucha, ud oraz ramion. Skoncentrowane pole elektromagnetyczne przenika przez tkanki skórne i tłuszczowe aż do poziomu mięśni, zapewniając ich niezwykle intensywne i nieprzerwane skurcze. W wyniku zabiegu, w zależności od dobranego programu, następuje wzmocnienie mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej (brzuch, uda, ramiona), a w wybranych przypadkach również intensywny wzrost mięśni (pośladki).

Technologia stymulacji elektromagnetycznej HI-EMT Muscle


HI-EMT to technologia stosowana w fizjoterapii oraz zabiegach modelowania sylwetki. Urządzenie HI-EMT Muscle posiada 2 aplikatory o największej intensywności na rynku - 7 Tesli. Pole elektromagnetyczne wytworzone w aplikatorach przenika nieinwazyjnie przez ubrania, skórę oraz tkankę tłuszczową i oddziałuje na neuron ruchowy w mięśniach, który następnie wyzwala supermaksymalne skurcze mięśni. Podczas 30-minutowego zabiegu następuje aż 20 tys. skurczów mięśni, przez co bardzo następuje ich intensywny wzrost oraz redukcja tkanki tłuszczowej.

Wskazania do zabiegu

- wzmocnienie i odbudowa osłabionych mięśni brzucha, pośladków, ramion, ud, talii
- nadmiar tkanki tłuszczowej
- ujędrnienie brzucha po ciąży
- rozstęp mięśnia prostego brzucha
- potrzeba przyrostu masy mięśniowej

Efekty zabiegu stymulacji elektromagnetycznej HI-EMT Muscle

- lifting i napięcie pośladków
- ujędrnienie i napięcie brzucha
- wzmocnienie mięśni talii, ud i ramionv - zwiększenie masy mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej
- efektywne zmniejszenie rozstępu mięśnia prostego brzucha

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem zostaje przeprowadzony szczegółowy wywiad zdrowotny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Następnie rozpoczyna się zabieg - pacjent przyjmuje pozycję leżącą, a następnie do obszaru zabiegowego przykładane są aplikatory. Zabieg trwa 40 minut, podczas których następuje około 20 tys. skurczów mięśni. Zabieg jest intensywny ale nie bolesny, w odczuciach przypomina intensywne ćwiczenia. Zabieg nie wymaga czasu rekonwalescencji.

Rekomendowana liczba zabiegów

W zależności od wskazań pełna terapia może składać się od 4 do 10 zabiegów, wykonywanych co kilka dni. Terapię kontynuuje się aż do osiągnięcia efektów satysfakcjonujących pacjenta - na każdym etapie można ją zakończyć lub wydłużyć o kolejne zabiegi. Zabieg można wykonywać przez cały rok.
Przeciwwskazania do zabiegu
- ciąża i okres karmienia piersią
- rozrusznik serca
- implanty
- nieuregulowana cukrzyca
- choroby nowotworowe

DR. DAMIAN
Centrum Medyczne

ul. Kartuska 354
80-125 GDAŃSK

Recepcja

Poniedziałek-Piątek: 08:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

PARTNER